3254 двогранний кут. лінійний кут двогранного кута
TRANSCRIPT
Урок № 1
Тема: Двогранний кут. Лінійний кут двогранного кута. Тригранний і многогранний кути.
Мета: Сформувати поняття двогранного та многогранного кутів, забезпечити формування умінь і навичок учнів будувати двогранні та тригранні кути та розв’язування задач із використанням многогранних кутів. Розвивати просторову уяву, спостережливість та логічне мислення в учнів. Виховувати самостійність та наполегливість у дітей під час уроку.
Тип уроку: Урок вивчення нового матеріалу.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
ІІ. Повідомлення теми, мети уроку. Мотивація пізнавальної діяльності учнів.
(Демонстрація та коментування слайдів №1 та №2 презентації)
ІІІ. Актуалізація опорних знань учнів.
Фронтальне опитування:1. Сформулюйте означення кута.2. Які види кутів ви знаєте?3. Наведіть приклади різноманітних видів кутів, що знаходяться у дані
класній кімнаті.
ІV. Вивчення нового матеріалу.
Кут – це фігура, яка використовується у всіх геометричних фігурах та предметах які оточують нас у повсякденному житті. Навіть коло має центральний кут.
Кут як правило вимірюють в градусній мірі (градус, мінута, секунда), рідше — в радіанній; за кордоном широко застосовується градова міра вимірювання кутів.
В стереометрії крім плоских кутів використовуються двогранні, тригранні, многогранні кути.
Введення означення двогранного кута(Демонстрація та коментування слайду №3)
Розв’язування задачі.(Демонстрація та коментування слайду №4)
Розв’язування задачі біля дошки.(Демонстрація та коментування слайду №5)
Введення означення тригранного кута.(Демонстрація та коментування слайду №6)
Демонстрація малюнка многогранного кута.(Слайд №7)
Творче застосування учнями набутих знань: На основі означення тригранного кута дайте означення
многогранного кута.
Розв’язування задачі.(Демонстрація та коментування слайду №8)
V. Закріплення вивченого матеріалу. Фронтальне опитування:
(Слайд №9)
VІ. Домашнє завдання