teachers book6

17
Урок 58 Тема: My favourite season. Lesson 1. Цілі: вивчити нові лексичні одиниці; повідомляти про погоду; закликати до дії; вивчити нові звуки [i] та [ŋ] та тренувати їх у читанні слів та речень. Мовний матеріал: It is cold today. It is raining, sunny, hot, cold, windy, rain, snow. Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-карти з новими звуками та новими лексичними одиницями. Хід уроку: 1. Початок уроку 1.1 Привітання Вчитель читає вірш “How are you, My dear Cousin Sue?”, учні повторюють. - How are you, My dear cousin Sue? - Very well, thank you, And how are you? 1.2 Введення в іншомовне середовище. Фонетична розминка Вчитель просить учнів подивитися у вікно та описати що вони бачать, яка пора року, яка погода тощо. 2. Основна частина уроку 2.1 Вивчення нових лексичних одиниць (PB, Unit 8, Lesson 1, ex. 1 p.112) Учні розглядають малюнок до вправи та описують їх (учні показують котра погода їм зараз найбільше подобається \ відповідає їх настрою). Учні слухають слова, показують та повторюють. Учні – волонтери самостійно зачитують слова вправи. Учні голосують за найкращу погоду. Вчитель називає слова в довільному порядку, а учні демонструють як вони себе відчувають у дану погоду.

Upload: -

Post on 22-Jul-2015

200 views

Category:

Documents


8 download

TRANSCRIPT

Page 1: Teachers book6

Урок 58

Тема: My favourite season. Lesson 1.

Цілі: вивчити нові лексичні одиниці; повідомляти про погоду; закликати до дії;

вивчити нові звуки [i] та [ŋ] та тренувати їх у читанні слів та речень.

Мовний матеріал: It is cold today. It is raining, sunny, hot, cold, windy, rain,

snow.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-карти з новими

звуками та новими лексичними одиницями.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель читає вірш “How are you, My dear Cousin Sue?”, учні повторюють.

- How are you,

My dear cousin Sue?

- Very well, thank you,

And how are you?

1.2 Введення в іншомовне середовище. Фонетична розминка

Вчитель просить учнів подивитися у вікно та описати що вони бачать, яка пора

року, яка погода тощо.

2. Основна частина уроку

2.1 Вивчення нових лексичних одиниць (PB, Unit 8, Lesson 1, ex. 1

p.112)

Учні розглядають малюнок до вправи та описують їх (учні показують

котра погода їм зараз найбільше подобається \ відповідає їх настрою).

Учні слухають слова, показують та повторюють. Учні – волонтери

самостійно зачитують слова вправи.

Учні голосують за найкращу погоду.

Вчитель називає слова в довільному порядку, а учні демонструють як

вони себе відчувають у дану погоду.

Page 2: Teachers book6

2.2 Аудіювання (PB, Unit 8, Lesson 1, ex.2 p.112)

Учні розглядають малюнок та описують які предмети вони бачать, де

знаходяться діти, що вони роблять. Учні називають погоду.

Учні слухають діалог та слідкують у підручнику.

Учні демонструють в парах діалог.

Учні в парах складають діалоги за зразком.

Учні складають власні діалоги про іншу погоду та іншими видами

роботи.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

продемонструвати діалоги.

2.3 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 59)

Учні шукають слова. Можна дати певний час на це завдання. Учні

з’єднують слова з малюнками.

Учні в парах перевіряють правильність виконання.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих

учнів продемонструвати вправу та назвати слова.

2.4 Говоріння. Діалогічне мовлення (PB, Unit 8, Lesson 1, ex. 3 p.113)

Вчитель заохочує учнів назвати види погоди на малюнках. Учні разом

зачитують приклад вправи.

Учні в парах складають речення за зразком.

Page 3: Teachers book6

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

прочитати речення.

Учні в групах роблять підсумки та говорять результати на клас.

2.5 Говоріння (PB, Unit 8, Lesson 1, ex. 4 p.113)

Вчитель разом з учнем – волонтером розігрують сценку вправи,

використовуючи приклади речень.

Учні в парах складають аналогічні діалоги за зразком.

Учні демонструють діалоги на клас.

2.6 Фонетична зарядка (PB, Unit 8, Lesson 1, ex. 5 p.113)

1. Вчитель за допомогою флеш-карт пояснює нові звуки.

2. Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

3. Учні волонтери зачитують слова самостійно.

4. Учні зачитують речення в парах, індивідуально та разом.

2.7 Вивчення пісні

WEATHER SONG

Nice and sunny,

Nice and warm,

The weather’s nice today.

Look at the sun, look at the sky,

The weather’s nice today.

Thunder! Lightning!

Look at the sky!

The weather’s bad today.

Foggy, windy, stormy, cold,

The weather’s bad today.

Закінчення уроку

Вчитель прощається з учнями та робить підсумки уроку. Учні називають нове

слово, яке їм найбільше сподобалося на уроці та навпаки.

Домашнє завдання

(WB, ex. 2 p. 59)

Учні обводять літери та записують речення.

Урок 59

Тема: My favourite season. Lesson 2.

Цілі: вивчити нові лексичні одиниці; повідомляти про погоду; закликати до дії;

вивчити новий звук [aʊ] та тренувати його у читанні слів та речень.

Мовний матеріал: It is snowing. We can … Let’s go home, watch TV, make a

snowman, go home, go out.

Page 4: Teachers book6

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-карти з новим

звуком та новими лексичними одиницями.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Учні розповідають вірш “How are you, My dear Cousin Sue?”.

- How are you,

My dear cousin Sue?

- Very well, thank you,

And how are you?

1.2 Введення в іншомовне середовище. Фонетична розминка

Учні розповідають вірш з попереднього уроку.

2. Основна частина уроку

2.1 Вивчення нових лексичних одиниць (PB, Unit 8, Lesson 2, ex. 1

p.114)

Вчитель запитує учнів, що вони люблять робити у свій вільний час.

Вчитель запитує чи можуть їх вподобання залежати від погодних умов і

як саме? Що учні люблять робити у сонячну \ вітряну \ дощову …тощо

погоду.

Учні слухають слова, показують та повторюють. Учні – волонтери

самостійно зачитують слова вправи.

Учні складають речення про те, що вони можуть робити (нові лексичні

одиниці) у різну погоду : I can watch TV when it is raining.

2.2 Аудіювання (PB, Unit 8, Lesson 2, ex.2 p.114)

Учні розглядають малюнок та описують що вони бачать, де знаходяться

діти, що вони роблять. Учні називають погоду.

Учні слухають діалог та слідкують у підручнику.

Учні демонструють в парах діалог.

Учні в парах складають діалоги за зразком.

Учні складають власні діалоги про іншу погоду та іншими видами

роботи.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

продемонструвати діалоги.

2.3 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 60)

Учні шукають слова. Можна дати певний час на це завдання. Учні

з’єднують слова з малюнками.

Учні в парах перевіряють правильність виконання.

Page 5: Teachers book6

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих

учнів продемонструвати вправу та назвати слова.

2.4 Говоріння (PB, Unit 8, Lesson 2, ex. 3 p.115)

Вчитель заохочує учнів назвати види погоди на малюнках. Учні разом

зачитують приклад вправи.

Учень – волонтер зачитує приклад речення.

Учні в парах складають речення за зразком.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

прочитати речення.

Учні записують речення у зошит.

2.5 Закріплення лексичних одиниць

Вчитель разом з учнями розповідають вірш та вказують на кольори:

Spring is green!

Winter is white!

Autumn is yellow!

Summer is bright!

На дошці написані назви кольорів. Учні добирають якомога більше слів,

пов’язаних з певним кольором.

Black: tea, pen…etc

White:

Green:

Yellow:

Blue:

Red:

Brown:

Pink:

Grey:

Purple:

Orange:

2.6 Фонетична зарядка (PB, Unit 8, Lesson 2, ex. 5 p.115)

1. Вчитель за допомогою флеш-карт пояснює нові звуки.

2. Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

3. Учні волонтери зачитують слова самостійно.

4. Учні зачитують речення в парах, індивідуально та разом.

5. Учні намагаються розповісти текст, не дивлячись у підручник.

Закінчення уроку

Вчитель прощається з учнями та робить підсумки уроку. Учні називають

погоду, яка у них за вікном.

Page 6: Teachers book6

Домашнє завдання

(WB, ex. 2 p. 60)

Учні заповнюють пропуски відповідними літерами.

Урок 60

Тема: My favourite season. Lesson 3.

Цілі: вивчити нові лексичні одиниці; називати дні тижня; складати план на

тиждень; розповідати вірш; висловлювати припущення про здатність \

нездатність виконувати дію.

Мовний матеріал: It is Monday today, Sunday, Monday, Tuesday, Wednesday,

Thursday, Friday, Saturday, daybook.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-карти з новими

лексичними одиницями, щоденник на кожен день.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи. Вчитель запитує

учні про їх улюблену погоду \ колір \ тваринку…тощо.

1.2 Введення в іншомовне середовище. Фонетична розминка

Учні розповідають вірш з попереднього уроку.

2. Основна частина уроку

2.1 Вивчення нових лексичних одиниць (PB, Unit 8, Lesson 3,

ex. 1 p.116)

Вчитель запитує учнів, що вони люблять робити у свій вільний час.

Вчитель запитує що діти зазвичай роблять у понеділок…неділю.

Учні слухають слова, показують та повторюють. Учні – волонтери

самостійно зачитують слова вправи.

Учні складають речення про те, що вони роблять кожного дня тижня.

2.2 Аудіювання (PB, Unit 8, Lesson 3, ex.2 p.116)

Учні розглядають малюнок та описують що вони бачать, де знаходяться

діти, що вони роблять. Учні називають дні тижня.

Вчитель запитує учнів, чи вони ведуть щоденники на кожен день, як вони

виглядають та що вони туди записують.

Учні слухають діалог та слідкують у підручнику.

Учні демонструють в парах діалог.

Учні в парах складають діалоги за зразком.

Page 7: Teachers book6

2.3 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 61)

Учні самостійно обводять літери та записують речення.

Учні в парах перевіряють правильність виконання.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих

учнів продемонструвати вправу та прочитати речення та слова.

Учні разом читають слова.

2.4 Вивчення вірша (PB, Unit 8, Lesson 3, ex. 3 p.117)

Учні слухають вірш та слідкують у підручнику. Вчитель демонструє нові

лексичні одиниці.

Учні слухають та повторюють.

Учні – волонтери індивідуально, в парах чи разом розповідають вірш.

2.5 Розвиток навичок читання (PB, Unit 8, Lesson 3, ex. 4 p.117)

Учні зачитують вправу індивідуально.

На дошці написані речення і учні визначають правдиві (+) та

виправляють неправдиві (-) відповідно до тексту:

On Sunday my mum and dad are at home.

On Sunday we can go to the park.

On Monday I am at home.

We have got a new pupil at school – it is a girl, Anna.

I am sad on Friday.

On Friday I can play and ride my new bike.

Учні разом з вчителем перевіряють речення.

Учні зачитують вправу індивідуально, в парах чи разом.

2.6 Робота з підручником (PB, Unit 8, Lesson 3, ex. 5 p.117)

1. Учні самостійно відтворюють речення у зошиті.

2. Вчитель перевіряють правильність виконання та просить окремих

учнів прочитати речення.

Закінчення уроку

Вчитель прощається з учнями та робить підсумки уроку. Учні називають

погоду, яка у них за вікном та день тижня.

Домашнє завдання

(WB, ex. 2 p. 61)

Учні заповнюють пропуски відповідними словами.

Урок 61

Тема: My favourite season. Lesson 4.

Page 8: Teachers book6

Цілі: вивчити нові лексичні одиниці; називати дні тижня; вивчити пори року;

описувати пори року; грати в гру; висловлювати припущення про здатність \

нездатність виконувати дію; вивчити нові звуки [v] i [w] та тренувати їх у

читанні слів та речень.

Мовний матеріал: It is spring. I can see birds. Is it autumn?, season, winter, spring,

summer, autumn.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-карти з новими

лексичними одиницями та звуками, календар.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи. Вчитель запитує

учні про погоду на вулиці та день тижня.

1.2 Введення в іншомовне середовище. Фонетична розминка

Учні розповідають вірш з попереднього уроку.

2. Основна частина уроку

2.1 Вивчення нових лексичних одиниць (PB, Unit 8, Lesson 4, ex. 1

p.118)

Вчитель запитує учнів, що вони люблять робити у різні пори року та у

різну погоду. Вчитель запитує чи змінюється одяг, відповідно до погоди

та пори року та як саме. Вчитель запитує чи залежить настрій учнів від

погоди та пори року.

Учні слухають слова, показують та повторюють. Учні – волонтери

самостійно зачитують слова вправи.

Учні складають речення про те, що вони роблять в різні пори року. Учні

називають свою улюблену пору року.

2.2 Аудіювання (PB, Unit 8, Lesson 4, ex.2 p.118)

Учні розглядають малюнок та описують що вони бачать, де знаходяться

діти, що вони роблять. Учні називають пори року.

Вчитель запитує учнів, чи вони мають календарі на рік, як вони

виглядають, що там зображено та що вони туди записують.

Учні слухають діалог та слідкують у підручнику.

Учні демонструють в парах діалог.

Учні в парах складають діалоги за зразком.

2.3 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 62)

Учні самостійно з’єднують нові слова з малюнками.

Page 9: Teachers book6

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих

учнів продемонструвати вправу та прочитати слова.

Учні разом читають слова.

2.4 Гра (PB, Unit 8, Lesson 4, ex. 3 p.119)

Вчитель пояснює умови гри (учні в парах вибирають малюнок (флеш –

карту) з відповідною порою року. Учні повинні відгадати загадану пору

року, запитуючи запитання за зразком. Виграє той, хто швидше та з

найменшою кількістю помилок у запитаннях відгадав пору року.

Учні в парах грають в гру.

Вчитель перевіряє правильність виконання та допомагає за необхідністю.

2.5 Розвиток навичок письма (WB, ex. 2 p. 62)

Учні обводять літери та записують речення.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

зачитати речення.

Учні читають речення разом.

2.6 Розвиток навичок читання. Фонетична розминка (PB, Unit 8, Lesson 4,

ex. 4 p.119)

1. Вчитель за допомогою флеш-карт пояснює нові звуки.

2. Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

3. Учні волонтери зачитують слова самостійно.

4. Учні зачитують речення в парах, індивідуально та разом.

5. Учні складають власні речення про інші пори року.

2.7 Розвиток навичок письма (WB, ex. 3 p. 62)

Учні самостійно записують описи пори року у зошит. Вчитель перевіряє

та допомагає за необхідністю.

Учні порівнюють речення у парах.

Учні – волонтери демонструють свої описи на клас.

Закінчення уроку

Вчитель прощається з учнями та робить підсумки уроку. Учні називають

погоду, яка у них за вікном, пору року та день тижня.

Домашнє завдання

(PB, Unit 8, Lesson 4, ex. 5 p.119)

Учні вивчають пісню про пори року.

Урок 62

Page 10: Teachers book6

Тема: My favourite season. Lesson 5.

Цілі: вивчити нові лексичні одиниці; називати погоду, пору року та день тижня;

описувати пору року; вміти запитати та відповісти про погоду \ пору року \ день

тижня; вивчити новий звук [і:] та тренувати його у читанні слів та речень; вміти

утворювати та відповідати на спеціальні запитання.

Мовний матеріал: What season is it?

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-карти з новими

лексичними одиницями та звуками, календар.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи. Вчитель запитує

учні про погоду на вулиці, пору року та день тижня.

1.2 Введення в іншомовне середовище. Фонетична розминка

Учні співають пісню з попереднього уроку.

2. Основна частина уроку

2.1 Аудіювання (PB, Unit 8, Lesson 5, ex.1 p.120)

Учні розглядають малюнок та описують що вони бачать, де знаходяться

діти, що вони роблять. Учні називають пору року на картині та описують

її.

Вчитель запитує учнів, яка їх улюблена пора року та чому.

Учні слухають діалог та слідкують у підручнику.

Учні демонструють в парах діалог.

Учні в парах складають діалоги за зразком.

2.2 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 63)

Учні самостійно заповнюють словами (пори року) речення.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих

учнів продемонструвати вправу та прочитати речення.

Учні разом співають пісню.

2.3 Говоріння. Діалогічне мовлення (PB, Unit 8, Lesson 5, ex. 2 p.120)

Учні називають пори року на малюнках вправи.

Учні – волонтери зачитують діалоги вправи.

Учні в парах складають діалоги про решту малюнків за зразком.

Вчитель перевіряє правильність та просить окремих учнів

продемонструвати свої діалоги.

Page 11: Teachers book6

Учні в групах роблять висновки та визначають найулюбленішу пору року

та навпаки.

2.4 Розвиток навичок письма

2.5 Діалогічне мовлення (PB, Unit 8, Lesson 5, ex. 3 p.121)

Учні розглядають малюнки та називають пори року.

Учні – волонтери демонструють приклад опису діалогу за зразком

вправи.

Учні в парах складають аналогічні діалоги.

Вчитель перевіряє правильність виконання вправи та просить окремих

учнів продемонструвати вправу.

2.6 Розвиток навичок читання. Фонетична розминка (PB, Unit 8, Lesson 5,

ex. 4 p.119)

1. Вчитель за допомогою флеш-карт пояснює утворення та вимову

нового звука.

2. Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

3. Учні волонтери зачитують слова самостійно.

4. Учні зачитують речення в парах, індивідуально та разом.

Page 12: Teachers book6

5. Учні розповідають про прочитане.

Закінчення уроку

Вчитель прощається з учнями та робить підсумки уроку. Учні називають

погоду, яка у них за вікном, пору року та день тижня.

Домашнє завдання

(WB, ex. 2 p. 63)

Учні заповнюють пропуски словами. Учні читають речення.

Урок 63

Тема: My favourite season. Lesson 6.

Цілі: вивчити нові лексичні одиниці; називати весняні місяці; вміти запитати та

відповісти про дату народження; давати характеристику порам року; розповісти

про улюблену пору року; повторити та закріпити присвійні займенники; вміти

утворювати та відповідати на спеціальні запитання.

Мовний матеріал: When is your birthday? It is in winter / April… etc, March,

April, May.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-карти з новими

лексичними одиницями та присвійними займенниками, календар.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи. Вчитель запитує

учнів про погоду на вулиці, пору року та день тижня. Вчитель просить

учнів об’єднатися в 4 групи за улюбленою порою року: winter, spring,

autumn, summer.

1.2 Введення в іншомовне середовище. Фонетична розминка

Учні розповідають вірш разом з вчителем та демонструють слова.

Look outside

Spring is here!

Let’s take off hats, scarves and gloves,

For the snow has melted,

It’s starting to get warm.

Look outside for spring is here!

Look outside

Summer’s here!

Let’s take off our big warm coats,

For the sun is shining,

Page 13: Teachers book6

It’s very, very hot.

Look outside for summer’s here!

Look outside

Autumn’s here!

Let’s put on our coats again,

For the sun has gone,

It’s windy and wet.

Look outside

Winter’s here!

Let’s put on hats, scarves and gloves,

The snow is falling,

It’s icy and cold.

Look outside for winter’s here.

2. Основна частина уроку

2.1 Вивчення нових лексичних одиниць (PB, Unit 8, Lesson 6, ex.1 p.122)

Учні розглядають малюнок та описують що вони бачать. Учні називають

пору року, яка об’єднує місяці.

Вчитель запитує учнів, яка їх улюблена пора року та чому.

Учні слухають слова, повторюють та слідкують у підручнику.

Учні – волонтери читають слова.

Учні в парах обговорюють місяці та називають одяг, погоду, яка

притаманна місяцям.

2.2 Аудіювання (PB, Unit 8, Lesson 6, ex.2 p.122)

Учні розглядають малюнок, описують його: що і кого вони бачать, де

знаходяться діти та що вони роблять, яка погода \ день тижня \ пора року

\ місяць…тощо, в що одягнені діти та їх зовнішність…і т.д.

Учні слухають діалог та слідкують у підручнику.

Учні слухають та повторюють.

Учні в парах розповідають діалоги. Учні – волонтери в парах

розповідають театралізовано діалоги.

Учні складають власні діалоги, змінюючи інформацією, яка написана

синім кольором.

2.3 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 64)

Учні самостійно заповнюють пропуски у словах літерами.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих

учнів продемонструвати вправу та прочитати слова.

Учні разом читають слова та називають слова по літерах.

Page 14: Teachers book6

2.4 Говоріння. Діалогічне мовлення (PB, Unit 8, Lesson 6, ex. 3 p.123)

Учні називають пори року на малюнках вправи.

Учні – волонтери зачитують діалоги вправи.

Учні в парах складають діалоги про власні дні народження за зразком.

Вчитель перевіряє правильність та просить окремих учнів

продемонструвати свої діалоги.

2.5 Розвиток навичок письма (WB, ex. 2 p. 64)

Учні самостійно читають речення та позначають літерами правильні та

неправильні речення.

Учні виправляють неправильні та називають правильні речення.

Учні в парах перевіряють вправу.

Учні – волонтери разом з класом усно перевіряють вправу.

2.6 Гра (PB, Unit 8, Lesson 6, ex. 4 p.123)

Вчитель пояснює умови гри. Учні в парах загадують одну пору року, не

називаючи її. Один учень описує що буває у його \ її пору року (за

зразком). Виграє той, хто найкраще описав пору року та вгадав у

партнера.

Вчитель разом з учнем – волонтером демонструють приклад гри у

підручнику.

Учні в парах грають в гру.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

продемонструвати власні діалоги.

Учні визначають найкращу пару \ найкращого актора чи актрису.

2.7 Вивчення пісні “Season Mix” (PB, Unit 8, Lesson 6, ex. 5 p.123)

1. Учні разом називають пори року, які зображені у вправі. Вчитель

називає пори року в довільному порядку, учні слухають та

вказують на них у підручнику.

2. Учні слухають пісню та слідкують у підручнику. Учні співають

разом та демонструють дії.

3. Учні – волонтери співають та демонструють слова індивідуально, в

парах чи разом.

Закінчення уроку

Вчитель прощається з учнями та робить підсумки уроку. Учні називають

погоду, яка у них за вікном, пору року та день тижня.

Домашнє завдання

(WB, ex. 3 p. 64)

Учні обводять літери та записують запитання. Учні обирають відповіді та

записують їх.

Page 15: Teachers book6

Урок 64

Тема: My favourite season. Lesson 7.

Цілі: повторити за закріпити нові лексичні одиниці; запитувати та відповідати

про улюблену пору року; вміти описати свою улюблену пору року; повторити

та закріпити присвійні займенники; вміти утворювати та відповідати на

спеціальні запитання.

Мовний матеріал: We are on summer holidays! Summer is my favourite season,

holidays.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-карти з новими

лексичними одиницями та присвійними займенниками, календар.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи. Вчитель запитує

учнів про погоду на вулиці, пору року та день тижня.

1.2 Введення в іншомовне середовище. Фонетична розминка

Учні співають пісню з попереднього уроку.

2. Основна частина уроку

2.1 Вивчення нових лексичних одиниць (PB, Unit 8, Lesson 7, ex.1 p.124)

Учні розглядають малюнок та описують що вони бачать. Учні називають

пору року, яка зображена на малюнку. Учні описують літо та говорять

про те, що вони зазвичай роблять влітку.

Вчитель запитує учнів, яка їх улюблена пора року. Вчитель запитує учнів,

хто народився влітку.

Учні слухають вправу, повторюють та слідкують у підручнику.

Учні – волонтери читають вправу.

2.2 Розвиток навичок читання (PB, Unit 8, Lesson 7, ex.2 p.124)

Вчитель пояснює значення нового слова. Учні слухають та повторюють.

Учні складають власні вирази з новим словом.

Учні слухають вправу та слідкують у підручнику.

Учні читають вправу індивідуально, в парах та разом.

2.3 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 65)

Page 16: Teachers book6

Учні самостійно читають речення та малюють малюнки про

прочитане.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих

учнів зачитати речення.

Учні в групах порівнюють малюнки та перевіряють вправу.

Учні обирають найкраще виконані роботи.

2.4 Говоріння. Розвиток навичок читання (PB, Unit 8, Lesson 7, ex. 3 p.124,

125)

Вчитель запитує учнів про улюблену пору року. Учні описують улюблену

пору року та перелічують чому вони полюбляють її.

Вчитель разом з учнями – волонтерами читають та розігрують сценку

вправи.

Учні в групах розігрують сценку вправи.

2.5 Розвиток навичок письма

2.6 Вивчення пісні (PB, Unit 8, Lesson 6, ex. 4 p.125)

Page 17: Teachers book6

1. Учні разом називають пору року, яка зображена у вправі. Учні

розповідають що їх друзі зазвичай роблять влітку.

2. Учні слухають пісню та слідкують у підручнику. Учні співають

разом та демонструють дії.

3. Учні – волонтери співають та демонструють слова пісні

індивідуально, в парах чи разом.

Закінчення уроку

Вчитель прощається з учнями та робить підсумки уроку. Учні називають

погоду, яка у них за вікном, пору року та день тижня.

Домашнє завдання

(WB, ex. 2 p. 65)

Учні складають речення з поданими словами.