hivern 2021 mallorca
TRANSCRIPT
Orient
Deià
HospitalJoan March
UIB
Costa de la Calma
H I V E R N 2 0 2 1 M A L LO R C ANúmero de línia / Número de línea / Route numberLínia de bus / Línea de bus / Bus routePoblació amb parades de bus / Población con paradas de bus / Town with bus stopsPoblació d'inici o final de línia / Población de inicio o final de línea / Town at the start or end of a routeLínia de tren o metro / Línea de tren o metro / Train or metro lineEstació de tren o metro / Estación de tren o metro / Train or metro stationLínia de bus a la demanda / Línea de bus a la demanda / On-demand bus service
Palm
a de
Mal
lorc
a 20
20 /
Diss
eny:
juan
garc
ia.in
fo
Alaró
Orient
Sóller
Deià
Bunyola
ConsellConsell
Santa Maria
BinissalemValldemossa
Hospital Joan March
Palmanyola
s’Arracó
Campde Mar
Galatzó
Costade la Calma
Nova Santa Ponça
SonBugadelles
Son Caliu Ma-1CPalmanova
Costa d’en BlanesPortals Nous
BendinatCas Català
Sant AgustíCala Major
el Toro
SonFerrer
Cala Vinyes
les PalmeresSon Verí Nou
Maioris DecimaPuigderróssa Torre
Badia BlavaBadia Gran
Tolleric
Sol de Mallorca
Es Garrovers
UIB
sa Cabana
Estació
Esporles
Estellencs
Banyalbufar
Sant Elm
AndratxCalvià
Peguera
MagalufPalmanova
Llucmajors’Arenal
Cala Pisa Ràpitas’Estanyol Santanyí
Colònia de Sant Jordi
Porreres
Algaida
MontuïriVilafranca
Petra
Campos
Felanitx
Santa Ponça
Port d’Andratx
Galilea
es Capdellà
Puigpunyent
Estació MarratxiEs
tació
Tren S
óller Pòrtol
saCabaneta
Santa Eugènia
Pina
Lloret
Sant Joan
es Llombards
ses SalinesCala Santanyí
Cala Ferrera
Cala d’Or
Cales de Mallorca
s’Illot
sa Coma
Cala Murada
s’HortaCalonge
es Carritxó
Son Macià
Cas Concos
s’Alqueria Blanca
Portocolom
Cala EgosPortopetro
Cala Figuera
Biniali
Port de Sóller
Portde Pollença
Alcúdia
Port d’Alcúdia
Platja de Muro
Pollença
Cala deSantVicenç
Lluc
FornalutxBiniaraix
Estació
Lloseta
Biniamar
Búger
CampanetCaimari
Moscari
Platja d’Alcúdia
Selva
Llubí
Maria de la Salut
Ariany
Son Carrió
SonServera
Cala Bona
Portocristo
Cala Millor
Santa Margalida
Son SerraColònia de Sant Pere
CapdeperaCalaRajada
Sant Llorenç
Artà
Can PicafortMancor
de la Vall
sa Pobla
Muro
Inca
SencellesCostitx
Sineu
Palma
Manacor
P L A Ç A D ’ E S P A N Y A
E S T A C I ÓI N T E R M O D A L
201 201
201
202
202
202
202
101
101
102
102
103
103
103105
105
104106
106
107
101102
105104
106107
107
108
108123
122
121
203
203
T1
T2
T3
T3
T1T2
T3
M1
M2
T1
T2
T3
M1
203
205
205
205
331
342
341
304
304
515
515
511
415
415
415
514
512
502
502
502
403
403
403
402
402
402
H41d
H41dH41d
441H31d
442
411
411
411
411
411
412
412
414
414
504
504
504
503
503
503
519d
304
304304
203
303
303
312
312
316
316
316
316
302
302
302
302301204
204
204
301
311
232
311
312311
322
321
302
302
301
301
501
314
314
H31d
421
326
514
517
518
517
516
516
501
501501
501
401
401
401
401
401
Línies de tren i metroLíneas de tren y metroTrain and metro lines
Línies de busLíneas de busBus routes
Inca - PalmaSa Pobla - PalmaManacor - PalmaEstació Intermodal - Estació UIBEstació Intermodal - Estació Marratxí
Port d'Andratx - PalmaPeguera - PalmaSanta Ponça - PalmaMagaluf - PalmaSol de Mallorca - PalmaEl Toro - PalmaEs Capdellà - PalmaSon Caliu - PalmaSant Elm - AndratxPort d'Andratx - Santa PonçaSanta Ponça - Cas Català
Galilea - PalmaEstellencs - PalmaPort de Sóller - Valldemossa - PalmaPort de Sóller - PalmaBunyola - PalmaPort de Sóller - Fornalutx
Port de Pollença - PalmaPlatja de Muro - PalmaHospital Joan March - PalmaInca - Sencelles - PalmaMancor de la Vall - Inca - MuroLluc - Inca - MuroCampanet / BúgerCan Picafort - IncaCala de Sant VicençPollença - Port d'AlcúdiaSon Serra - Platja de MuroEstació Alaró/Consell - OrientPòrtol - Estació MarratxíAlaró - Estació - ConsellHospital Inca
Cala Millor sud - PalmaSineu - Lloret - PalmaPorreres - Algaida - PalmaCala Rajada - Manacor - Cala BonaSon Carrió - ManacorCales de Mallorca - ManacorPorreres - ManacorColònia de Sant Pere - ArtàAriany - Maria - SineuSant Joan - SineuHospital Manacor
Manacor - Campos - PalmaPorreres - Llucmajor - PalmaCampos - s'ArenalTolleric - PalmaPorreres - FelanitxPortocolom - FelanitxCala d'Or - FelanitxCala d'Or - CamposCala Figuera - CamposSantanyí - Colònia de Sant Jordi - CamposSa Ràpita - CamposCala Pi - Llucmajor
103
101
102
105104
106
107108
123
122121
331
342341
515
511
514
512
403
402
H41d
H31d
441442
415
411412
414
502
504503
519d
201202203
205204
232
322321
304303302
301
316
312
311
314
421
326
518
516517
501
401
T1T2T3M1
M2
T1T2T3M1M2
501401