©2009 Google - Datos do mapa ©2009 AND, Tele Atlas - Termos de uso
LUIS
Cuadro de texto
Asociación de Veciños O Freixo
LUIS
Cuadro de texto
Camiñada da A. VV. "O Freixo" 17 MAIO 2009 - Dia das Letras Galegas
LUIS
Cuadro de texto
Galiñeira
LUIS
Cuadro de texto
Cuviles
LUIS
Cuadro de texto
Rego do Arieiro
LUIS
Cuadro de texto
Covas do Folon
LUIS
Cuadro de texto
Praia Fluvial
LUIS
Cuadro de texto
CASÁS
LUIS
Cuadro de texto
Canteira do Jacinto
LUIS
Cuadro de texto
Muiños de Talliños
LUIS
Cuadro de texto
Talliños
LUIS
Cuadro de texto
Rego de Freixo
LUIS
Cuadro de texto
Regeiro de Cartas
LUIS
Cuadro de texto
Rio seco
LUIS
Cuadro de texto
Rego de Chandebrito
Page 1 of 2Visor SigPac
05/12/2008http://sigpac.mapa.es/fega/visor/
LUIS
Cuadro de texto
Asociación de Veciños
LUIS
Cuadro de texto
GALIÑEIRA
LUIS
Cuadro de texto
Furna
LUIS
Cuadro de texto
Coelleira
LUIS
Cuadro de texto
Cuviles
LUIS
Cuadro de texto
Covas do Folon
LUIS
Cuadro de texto
Serrería Hidráulica
LUIS
Cuadro de texto
Praia Fluvial
LUIS
Cuadro de texto
Canteira
LUIS
Cuadro de texto
Muiños de Talliños
LUIS
Cuadro de texto
TALLIÑOS
LUIS
Cuadro de texto
Casa Dario
LUIS
Cuadro de texto
Muiño
LUIS
Cuadro de texto
CAMIÑADA DA ASOCIACION DE VECIÑOS "O FREIXO" 17 MAIO 2009 DIA DAS LETRAS GALEGAS ESCALA 1/400
Asociación Veciñal COMO CHEGAR [email protected] Socio Cultural e Deportiva www.freixo.net O FREIXO
Cif:
G
36.
654.
184
VITRASA: http://www.vitrasa.es/php/index.php Liña 20: Biblioteca de Freixo – Porta do Sol
DIARIO SÁBADOS
DOMINGO NOTAS
Salidas de Puerta del Sol hacia Freixo y Matamá Balsa
8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 13.00, 15.00, 18.00, 20.00, 21.00,
22.00
10.05, 12.05, 14.05, 16.05, 18.05, 20.05.
(7.20, 8.30, 21.30 línea 12B)
Linea 12B 13.30 (2), 15.30 (2), 20.30 (2),
22.30 (2),
(2) se prolonga hasta Freixo
Salidas de Freixo a Puerta del Sol
8.25, 9.25, 10.25, 11.25, 13.25, 15.25, 16.00, 18.25, 20.25,
21.25, 22.25 (4). (6.55, 7.55 línea 12B)
10.25, 12.25, 14.25, 16.25, 18.25, 20.25.
(7.55, 8.55, 21.55 línea 12B)
Linea 12B 8.55 (1), 13.55 (1), 15.55 (1),
20.55 (1), 22.50 (3)
(1) Sale de Freixo (3) No va por Matamá (Balsa).
(4) Finaliza en la Plaza de América.