Download - атестація кутоваї а.с
Освіта : Вища, Криворізький державний педагогічний університет , 2010 рік . Спеціальність: “Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія”,кваліфікація - вчитель біолог Загальний педагогічний стаж : 11 років . Стаж роботи в Красінському ДНЗ “Золота рибка” : 3 роки
Участь у засіданнях методичного об’єднання
Назва методичного об’єднання
Тема засідання методичного об’єднання
Форма участі педагога у засіданні
Дата проведен
ня
Методичне об’єднання вихователів раннього віку дошкільних закладів Криворізького району.
Соціальна адаптація дітей раннього віку.
Ігровий тренінг – заняття . Перегляд режимного моменту . Презентація матеріалів роботи з батьками.
23 листопада 2012 року.
Відомості про підвищення кваліфікації та професійну підготовку Систематичність підвищення кваліфікації
Відомості про підвищення кваліфікації та професійну
підготовку
Строки Отриманий документ(дата,
№)
Дніпропетровський ОІППО . Підвищення кваліфікації вихователів дошкільних навчальних закладів (очно – заочні)
26.11.2012 р - 24.12.2012 р .
Кваліфікаційне посвідчення 24.12.2012 рік№12946
Проект освітньої діяльності з дітьми раннього та
дошкільного віку.
Тема проекту : ”Використання дидактичних ігор у засвоєнні кольорів дітьми раннього віку
Автор проекту : вихователь Кутова Антоніна Сергіївна
с. Красіне 2013рік
Тип проекту: рольовий, ігровий
Категорія учасників: діти раннього віку,дошкільного віку , батьки, вихователі.
Ранній та дошкільний вік можна назвати віком чуттєвого пізнання навколишнього світу .В цей період у дітей розвиваються всі види сприймання,формуються уявлення про предмети та явища довкілля. Тому саме ми дорослі маємо допомогти їм побачити в різнобарвні кольорів ,все розмаїття їх відтінків та сформувати стійкий зоровий обр кольору. Дидактична гра — одна з форм навчального впливу дорослого на дитину .
Добираючи дидактичні ігри ,ми насамперед враховуємо виховні цілі та індивідуальні й вікові особливості раннього і дошкільного віку. Добираючи дидактичні ігри та матеріал до них я прагну до того ,щоб предмети були привабливими для дітей і викликали в них естетичні почуття.
Ураховуючи актуальність проблеми сенсорного віку педагогічного колективу Красінського ДНЗ “Золота рибка” розробила та реалізовую річний проект за темою “Використання дидактичних ігор у засвоєні кольорів дітьми раннього віку.
Актуальність проекту визначено Базовою програмою “Я у світі”. В рамках усіх сферах життєдіяльності : “Природа”,”Культура”,”Люди”,”Я сам”.
Використання дидактичних ігор у засвоєнні кольорів дітьми раннього віку
Робота з батьками
Консультації
БесідиВідкриті заняття
Робота з дітьми
Дидактичні ігри у засвоєні кольорів
Інтегровані заняття
Розучування потішок та забавлянок
№ п\п
Етапи реалізації проекту
Види діяльності (заходи)
Оформлення результатів
1 Підготовчий (аналітичний,моти
ваційний)
Формування теми проекту.Визначення мети та завдань проекту.
Тема,мета,завдання.
2 Проектувальний(діяльнісний)
Діагностика рівня засвоєння дітей кольорівКонсультації для батьків:А) у грі пізнаємо колір;Б) колір у фізичному виховані дошкільнят.Народознавчий компонент у сенсорному вихованні дошкільнят(вірші, забавлянки)Дидактичні ігри у засвоєння кольорів
Обробка отриманих результатівПідбір матеріалу для оформлення посібника
Виготовлення посібника
Виготовлення добірки
3 Підсумковий (узагальнюючий,презентаційний)
Веселка в гості завітала
Контрольне заняття
Консультація для батьків
У грі пізнаємо колір
«ІГРИ І ВПРАВИ ДЛЯ СЕНСОРНОГО РОЗВИТКУ»
Тема: Знайди пару
Мета: закріплювати в дітей уявлення про геометричні фігури, вчити називати їх; розвивати мовленнєву активність; виховувати інтерес до заняття.Обладнання: вирізані з паперу силуети рукавичок з орнаментом.
Хід заняттяВихователь Вихователь показує дітям рукавичку. Погляньте, хто міг загубити цю рукавичку?Діти. Дідусь.Вихователь. З якої він казки?Діти. «Рукавичка»
Дидактична гра «Знайди пару»
Хід гри:
Вихователь. Погляньте, лісові звірі переплутали всі рукавички, і дідусь не знає, де його рукавичка. Візьміть по одній рукавичці.Діти беруть по одній рукавичці і сідають за стіл.На столі лежать рукавички, на одній з яких зображені геометричні фігури (круг та трикутник ,круг та квадрат, два трикутники). У кожної дитини також по одній рукавичці.Діти повинні дібрати до своєї рукавички паперову пару, орієнтуючись на орнамент. На столі лишається одна рукавичка (без пари), це і є рукавичка дідуся
Ми – красінські малятаПро все бажаєм знатиМи колір будемо вивчатиЩоб дорослих дивувати.
До побачення!!!