Post on 24-Sep-2019
19 Views
Preview:
všechny položky v týdnu před aukcí na www.aukcnidum.cz
výběr z nabídky / preview
ŘÍJNOVÁ AUKCE - BRNO
zal./est. 1992
100. aukce starožitností, obrazů a umění Brno - Neděle 22. října 2017 od 11.00
100th Brno Auction of Antiques and ArtBrno - Sunday 22nd October 2017 at 11am
Prohlídka: čtvrtek 15 – 18 hod., pátek a sobota 10 – 18 hod., neděle od 9 hodinViewing: Thursday 3pm-6pm, Friday and Saturday 10am-6pm, Sunday from 9am
Brno, Jílová 2info@aukcnidum.cz
100 Sládek Karel „Mariáš"1985, velký akryl na plátně, 120 x 135 (134 x 143) cm129 000 Kč
99 neurčeno „Hlava ženy v surrealistickém prostoru“olej na dřevěné překližce, 115 x 136 cm79 000 Kč
V tomto prospektu je zveřejněna pouze malá část z velmi pestré skladby téměř 250 položek. Nechybí výjimečné obrazy, nádhernésběratelské a umělecké předměty, ale ani položky vhodné jako dárky. Úplný katalog včetně fotografií bude zveřejněnv týdnu před aukcí na www.aukcnidum.cz. / In this preview you will find only a small portion of a very broad auction collectionof almost 25 0 lots – beautiful paintings, art objects, collectables, and many items that are suitable as small presents. For a fullcatalogue view www.aukcnidum.cz the week before our auction.
80 neurčeno "Zima"kararský mramorvýška 43 cm, 175 000 Kč
40 Tuček Jiří „Rodina“bronz, cca 35 x 45 x 25 cm39 000 Kč
85 Garaj Laco „Dialog“, 1980akryl, olej, papírmašé70 x 60 (84 x 73,5) cm, 94 000 Kč
98 Bussey Reuben „Bitva“olej na plátně, 64 x 76,5 (82,5 x 95,5) cm59 000 Kč
50 Ženíšek Františekolej na tvrzené desce, 78 x 69(85 x 76) cm, 65 000 Kč
95 Veris - Zamazal Jaroslav"Ležící ženský akt", olej na malířské lepence50 x 60 (65 x 75) cm, 26 000 Kč
120 Art Deco souprava s briliantycelkem 5,92 ct, Au 585 (14K)celkem 8,42 g btto, 360 000 Kč
140 Naske František Xaver „Ranní vydání“1949, olej na plátně, 92 x 124 (110 x 144) cm95 000 Kč
25let
years
Gutfreund Otto„Hamlet - torzo"
sádra patinovanána bronz,výška 71,5 cm
15 000 Kč
100. aukce v Brně – neděle 22.10. 2017 od 11 hod.Jílová 2, Brno
prohlídka aukčních položek
v místě konání aukce:čtvrtek 19.10. 15 – 18 hodpátek 20.10. 10 – 18 hodsobota 21.10. 10 – 18 hodneděle 22.10. 9 – 11 hod
informace ve všech
prodejnách společnosti:- BRNO – Jílová 2, tel. +420 543 213 482
- OSTRAVA – Českobratrská 19tel. +420 596 127 199
- PRAHA – Vinohradská 38tel. +420 224 322 418, +420 224 323 218
www.aukcnidum.czinfo@aukcnidum.cz
mobil: 602 755 594
Dražení po telefonu je možné u položeks vyvolávací cenou nad 5 000 Kč v rámci ČR(z ostatních zemí nad 9 000 Kč), písemné limity bez omezení.
100th Brno Auction – Sunday 22nd October 2017 at 11 amJílová 2, Brno, Czech Republic
viewing of auction lots
at the same address:Thursday 19.10. 3pm – 6pmFriday 20.10. 10am – 6pmSaturday 21.10. 10am – 6pmSunday 22.10. 9am – 11am
information
at all AAA’s showrooms:- BRNO – Jílová 2, tel. +420 543 213 482
mobile: +420 602 755 594
The catalogue i s in Czech only but we wouldbe more than happy to provide translation ofindividual lots. Telephone bidding from outside the Czech Republic is available forlots with calling price in excess of CZK 9 000,within Czech Republic in excess of CZK5 000. There is no limit on reserves.
4 Urban Vladislav"Pýthia", olej, 35 x 24(45 x 34) cm, 3 000 Kč
10 MTH "Kočí", 1905, olej73,5x52,5 (85,5 x 65) cm10 000 Kč
60 Thurner Gabriel"Děvčátko", olej na plátně55x46 (74x65) cm, 39 000 Kč
16 Weirauch Emil "Domky"1964, olej na plátně, 56 x 67 cm4 000 Kč
57 "Z nočního světa"akvarel, 88 x 62,5 cm(92,5 x 67) cm, 9 500 Kč
47 neurčeno "Drezura koní v cirkuse"1944, olej na lepence29,5 x 30 (43 x 43,5) cm, 19 000 Kč
48 Schneiderka Ludvík "Zátiší s ovocem"olej na kartonu, 28 x 34 (42 x 48) cm8 500 Kč
49 Boubín Karel "Podzimní ráno na Žižkově"1953, olej na překližce, 27 x 36 (39,5 x 48,5) cm4 500 Kč
58 Trnková Klára "Kouzelník"1987, litografie, 52 x 41 cm(70 x 59) cm, 2 500 Kč
87 Hýžová Jaroslava "Děti v zimě"1953, tempera, výřez 28,5 x 38 (48,5 x 58,5) cm2 500 Kč
92 Štětkář Karel "V bufetu"pastel, 64 x 94 (74,5 x 103,5) cm9 000 Kč
82 Garaj Laco "Trialog"1987, olej na desce, 69 x 57 cm 75 000 Kč
83 Garaj L. "Existenciálníportrét", 1987, akryl, 83x58(96 x 72) cm, 64 000 Kč
28 Metelák Luboš "Nápojová souprava Helena"MOSER, 11 x sklenice v-18,5 cm, 4x sklenice v-14,5 cma 1x sklenice v-16cm, 4 500 Kč
35, 39, 37 Vaculková Ida3x keramika, v–24, 47,5 a 25,5 cm1 300 Kč, 2 500 Kč a 2 300 Kč
61 Christ Leopold"Ve vánici", 1945, keramikav- cca 41 cm, 6 900 Kč
152 "Rodina", 1947patinovaná pálenáhlína, v-37 cm, 3 900 Kč
110 Kment F.v-68 cm3 500 Kč
118 stříbrné šitíčkoAg 800, 23,52 g btto1 800 Kč
62 Svoboda Jaroslav vázasklo hutní, sklárna Škrdlovicev-17 cm, 790 Kč
65 šestiosobní mocca souprava, porcelánJLS - J. LENHART’S ERBEN, konvice v-18 cm,cukřenka v-10 cm, šálek v-5 cm, 700 Kč
207 „Císař Džahangír a jeho žena Núr Džahán“mughalská malba, 17./18. století15 x 23,5 (29 x 37,5) cm, 78 000 Kč
217 mísa s víkem, pocínovaná měďDamašek, 19. st., v-17 cm, ∅ 32,5 cm8 000 Kč
30 konferenční stolekdřevo, 56 x 77 x 77 cm 4 000 Kč
29 psací stůl, ořechová dýhaleštěná i zadní strana – vhodný do volného prostoru80 x 160,5 x 81 cm, 12 000 Kč
69 odkládací stolekdřevo a mosaz, v-74 cmdeska 41 x 61 cm, 15 000 Kč
70 odkládací stolekdřevo a mosaz, v-74,5cm, ∅ 50 cm, 13 000 Kč
112 stolek, dřevo a sklozn. Jenő Mérő, Budapešťv- 67,5 cm, ∅ 70 cm, 23 000 Kč
31 luxusní lustr, mosaz,obecný kov, sklo, v- 120 cm∅ cca 90 cm, 12 000 Kč
67 lustr, mosaz, sklo,v- cca 77 cm, ∅ cca 48 cm5 900 Kč
all lots at www.aukcnidum.cz the week before the auction
Pl ease note that descriptions of lots published in this preview are shortened. The full cataloguewill be published at www.aukcnidum.czfacebook.com/Antikvity Art Aukce
Upozorňujeme, že popisy položek v tomto prospektu jsou výrazně zkráceny, úplný katalogvčetně kompletních popisů bude publikován nawww.aukcnidum.cz v týdnu před aukcí.
216 konvice, měďUzbekistán–Bucharav-28,5 cm, 14 000 Kč
212 nádoba „olla“, pálená hlínapředkolumbovská kultura Jalisco(3. st. př. n. l. – 3. st. n. l.), v-8 cm, 8 000 Kč
203helmová
maska AFRIKANAGO–
YORUBAdřevo
v-51 cm27 000 Kč
204helmová maska
„BWOOM“AFRIKA, Kuba, Kongo
v-31 (51) cm35 000 Kč
205„Objímající
se pár“erotická
dřevořezbajižní Pacifik
(patrně oblastŠalamounových
ostrovů či PapuaNová Guinea)
1.pol. 20. st.v-62cm
36 000 Kč
202"Sedící černoškas dítětem"dřevo, AFRIKAkmen YORUBA -MODRÉ OBDOBÍv-63 cm, 38 000 Kč
201 unikátní artefakt „Divadlo“AFRIKA, IBIBIO, Nigérie, dřevo, ozdoby z peří, 38 x 84 cm120 000 Kč
59 Hovorková Olga1901, olej, 81x43 cm(87x49) cm, 19 000 Kč
219 Reyhaneh Raei – stříbrný náhrdelníkIrán, Ag 925 a 940, perličky, 10,60 g bttoobvod 40,5 cm, 2 500 Kč
top related