,67$ 67$572:$ .64 10008674612 guerreiro ruben 65 10051605596 hernandez jesus 66 10007897602 daniel

Download ,67$ 67$572:$ .64 10008674612 GUERREIRO Ruben 65 10051605596 HERNANDEZ Jesus 66 10007897602 DANIEL

Post on 10-Nov-2018

214 views

Category:

Documents

0 download

Embed Size (px)

TRANSCRIPT

  • LISTA STARTOWASTART LIST

    29.07.2017 Krakw-Krakw 130 km

    KOMUNIKAT NUMER 1

  • Strona/Page 1Lista startowa / Start List

    KRAKW-BUKOWINA TATRZASKA, 29 July-4 August 2017

    LTS LOTTO - SOUDAL

    Dir: AERTS Mario

    BEL

    ARMEE Sander100057085331DEBUSSCHERE Jens100048194662DE CLERCQ Bart100071261473MARCZYSKI Tomasz100032453394MONFORT Maxime100026708175VALLS Rafael100046322376WALLAYS Jelle100058657537

    EQS QUICK-STEP FLOORS

    Dir: VAN BONDT Geert

    BEL

    MARTINELLI Davide1000819880711CAVAGNA Remi1000997137812DE PLUS Laurens1001008777813JUNGELS Bob1000667954314SCHACHMANN Maximilian1000869381015TERPSTRA Niki1000283662616VAKOC Petr1000752253417

    BMC BMC RACING TEAM

    Dir: SCIANDRI Maximilian

    USA

    DENNIS Rohan1000588919321GERTS Floris1000940322322HERMANS Ben1000308599423OSS Daniel1000326302224SANCHEZ Samuel1000228604925TEUNS Dylan1000752475626VAN GARDEREN Tejay1000450775327

    ORS ORICA-SCOTT

    Dir: Mc PARTLAND David

    AUS

    YATES Adam1000705905531EWAN Caleb1000780949032MEZGEC Luka1000556071033POWER Robert1000949213934HAIG Jack1000783424735PLAZA MOLINA Ruben1000145761036BEWLEY Sam1000440479037

    MOV MOVISTAR TEAM

    Dir: JAIMERENA Jose Luis

    ESP

    ANACONA Winner Andrew1000642956541SUTHERLAND Rory1005008704342QUINTANA ROYAS Dayer U1000937321443OLIVEIRA Nelson1000545764644DOWSETT Alex1000488150845IZAGUIRRE Gorka1000335790146ROJAS Jose Joaquin1000291099047

    SKY TEAM SKY

    Dir: RASH Gabriel

    GBR

    BOSWELL Ian1000611886251PUCCIO Salvatore1000558788752GOLAS Michal1000263040153VAN POPPEL Danny1000691496954POELS Wout1000482724755ROSA Diego1000589475256WISNIOWSKI ukasz1000682423557

    TFS TREK - SEGAFREDO

    Dir: BAFFI Adriano

    USA

    BEPPU Fumiyuki1000252359661BERNARD Julien1001003493562COLEDAN Marco1000473944263GUERREIRO Ruben1000867461264HERNANDEZ Jesus1005160559665DANIEL Gregory1000789760266VAN POPPEL Boy1000332293967

    BOH BORA-hansgrohe

    Dir: POEMER Christian

    GER

    BASKA Erik1000866228271BENEDETTI Cesare1000469407372MAJKA Rafa1000538045073KONRAD Patrick1000716777574MUHLBERGER Gregor1000763155775SAGAN Peter1000546037376SARAMOTINS Aleksejs1000287906277

    SUN TEAM SUNWEB

    Dir: BENNEKOU Morten

    GER

    DE BACKER Bert1000283369381FROHLINGER Johannes1000309286682HAGA Chad1000788133383KAMNA Lennard1000977414684KELDERMAN Wilco1000647301585OOMEN Sam1000868835286WALSCHEID Maximilian1004546337587

    KAT TEAM KATUSHA ALPECIN

    Dir: FLORENCIO Xavier

    SWI

    GONCALVES Jose1000691931691KOCHETKOV Pavel1000322341492LOSADA Alberto1000452331593MAMYKIN Matvey1000939463494BELKOV Maxim1000293746495SPILAK Simon1000303698996ZAKARIN Ilnur1000550149697

    TLJ TEAM Lotto NL - Jumbo

    Dir: NIERMANN Grischa

    NED

    BATTAGLIN Enrico10005467447101BOUWMAN Koen10008653996102DE TIER Floris10007096138103KEIZER Martijn10004592831104LINDEMAN Bert-Jan10005961844105OLIVIER Daan10007351974106TOLHOEK Antwan10009812542107

    CPT CANNONDALE DRAPAC PRO CY

    Dir: GUIDI Fabrizio

    USA

    DOMBROWSKI Joe10007491717111VILLELLA Davide10008700880112KOREN Kristijan10003261103113SKUJINS Toms10006889206114SLAGTER Tom10007170001115VAN ASBROECK Tom10007914170116

    17-07-28 16:23:49

  • TBM BAHRAIN-MERIDA

    Dir: STANGELI Gorazd

    BHR

    BOARO Manuele10003272520121BONIFAZIO Nicollo10007500710122NIBALI Antonio10009392210123NIBALI Vincenzo10002837838124NOVAK Domen10009372406125PELLIZOTTI Franco10001354748126VISCONTI Giovanni10003105600127

    ALM AG2R LA MONDIALE

    Dir: GOUBERT Stephane

    FRA

    BIDARD Francois10009363817131DUPONT Hubert10003230888132DENZ Nico10008669659133ENGER Sondre10007519908134MONTAGUTI Matteo10002844710135POZZOVIVO Domenico10002692540136RIBLON Christophe10002263114137

    UAD UAE TEAM EMIRATES

    Dir: MAINI Orlando

    SWI

    AIT EL ABDIA Anass10008659959141CONTI Valerio10007518692142FARIA DA COSTA Rui Albert10003259685143FERRARI Roberto10002751346144MODOLO Sacha10004613948145MOHORIC Matej10008686332146NIEMIEC Przemysaw10001426890147

    FDJ FDJ

    Dir: PINEAU Franck

    FRA

    FOURNIER Marc10007893457151HOELGAARD Daniel10007519504152EIKING Odd Christian10008671073153MAISON Jeremy10009573072154MANZIN Lorenzo10007216275155REZA Kevin10004521291156REICHENBACH Sebastien10006917494157

    AST ASTANA PRO TEAM

    Dir: ZANINI Stefano

    KAZ

    BRESCHEL Matti10002670514161GATTO Oskar10004693568162SANCHEZ GIL Luis Leon10002444784163FROMINYKH Daniil10006500701164MINALI Riccardo10009027852165MOSER Moreno10005964167166TLEUBAYEV Ruslan10003264941167

    DDD Team Dimension Data

    Dir: SANS VEGA Alex

    RSA

    BERHANE Natnael10007240325171FARRAR Tyler10002688500172HAAS Nathan10005768248173O'CONNOR Ben10009780513174REGUIGUI Youcef10006497970175SBARAGLI Kristian10006467961176DOUGALL Nick10008897712177

    TNN TEAM NOVO NORDISK

    Dir: PODENZANA Massimo

    USA

    WILLIAMS Christopher10007574266181HENTTALA Joonas10007189195182LONZANO RIBA David10004864532183MEGIAS Javier10004451775184PERON Andrea10005660336185PLANET Charles10007659243186VERSCHOOR Martijn10006240518187

    GAZ GAZPROM-RUSVELO

    Dir: KLIMOV Sergey

    RUS

    BRUTT Pavel10002314947191LAGUTIN Sergey10002302015192PORSEV Alexander10005890712193ROVNY Ivan10003270904194MAIKIN Roman10005747535195SHALUNOV Evgeny10006795337196TCATEVICH Aleksei10005870605197

    CCC CCC SPRANDI POLKOWICE

    Dir: WADECKI Piotr

    POL

    BANASZEK Alan10010994932201SCHLEGEL Michal10008659050202HIRT Jan10006469375203KUREK Adrian10004608995204SIRS Frantisek10007503134205PATERSKI Maciej10004032251206TRATNIK Jan10006486452207

    POL REPREZENTACJA POLSKI

    Dir: KOSMALA Piotr

    POL

    BERNAS Pawe10006492314211CIELIK Pawe10003037494212FRANCZAK Pawe10007065119213GRADEK Kamil10005750262214RUTKIEWICZ Marek10002298779215STACHOWIAK Adam10006061369216PIASKOWY Emanuel10006843534217

    17-07-28 16:23:49

  • Strona/Page 3

    KRAKW-BUKOWINA TATRZASKA, 29 July-4 August 2017

    Timing and results provided by Tissot

    Kolejno wozw technicznych na 1 etapieThe order Technical Cars on the 1st stage

    Lp Kod Druyna Kraj Wz

    Pos Code Team Nat Car

    1 AG2R LA MONDIALEALM FRA

    2 UAE TEAM EMIRATESUAD SWI

    3 BORA-hansgroheBOH GER

    4 CANNONDALE DRAPAC PRO CYCLICPT USA

    5 BMC RACING TEAMBMC USA

    6 TREK - SEGAFREDOTFS USA

    7 ORICA-SCOTTORS AUS

    8 Team Dimension DataDDD RSA

    9 QUICK-STEP FLOORSEQS BEL

    10 TEAM SUNWEBSUN GER

    11 ASTANA PRO TEAMAST KAZ

    12 CCC SPRANDI POLKOWICECCC POL

    13 MOVISTAR TEAMMOV ESP

    14 TEAM SKYSKY GBR

    15 BAHRAIN-MERIDATBM BHR

    16 REPREZENTACJA POLSKIPOL POL

    17 TEAM Lotto NL - JumboTLJ NED

    18 TEAM NOVO NORDISKTNN USA

    19 FDJFDJ FRA

    20 LOTTO - SOUDALLTS BEL

    21 TEAM KATUSHA ALPECINKAT SWI

    22 GAZPROM-RUSVELOGAZ RUS

    17-07-28 18:02:06

  • Komunikat organizacyjny

    The Organizational Communique

    1. W przypadku zgubienia lub nie oddania po ostatnim etapie chipa, grupa sportowa zostanie obciona kwot 120 za 1 chip.

    In case of loosing of transponder, fine for sport team is equal to 120 EUR per 1 transponder.

    2. Wyniki z kadego etapu przekazywane bd na indywidualny e-mail kadej ekipy.

    Results of each stage will be sent for individual mail of each team

    3. Dyrektorzy sportowi ktrzy nie otrzymali wynikw drog elektroniczn proszeni s o wysanie wiadomoci z nazw ekipy sportowej na adres: tdpresults@gmail.com Dodatkowo informujemy e komplet wynikw znajduje si na oficjalnej stronie wycigu http://www.tourdepologne.pl/ Sport Directors who did not recieved results via e-mail are kindly requested to send an e-mail with name of Team to: tdpresults@gmail.com The whole set of results is also available on official website of Tour de Pologne: http://www.tourdepologne.pl/

  • Strona/Page 1Lista startowa / Start List

    KRAKW-BUKOWINA TATRZASKA, 29 July-4 August 2017

    LTS LOTTO - SOUDAL

    Dir: AERTS Mario

    BEL

    ARMEE Sander100057085331

    DEBUSSCHERE Jens100048194662

    DE CLERCQ Bart100071261473

    MARCZYSKI Tomasz100032453394

    MONFORT Maxime100026708175

    VALLS Rafael100046322376

    WALLAYS Jelle100058657537

    EQS QUICK-STEP FLOORS

    Dir: VAN BONDT Geert

    BEL

    MARTINELLI Davide1000819880711

    CAVAGNA Remi1000997137812

    DE PLUS Laurens1001008777813

    JUNGELS Bob1000667954314

    SCHACHMANN Maximilian1000869381015

    TERPSTRA Niki1000283662616

    VAKOC Petr1000752253417

    BMC BMC RACING TEAM

    Dir: SCIANDRI Maximilian

    USA

    DENNIS Rohan1000588919321

    GERTS Floris1000940322322

    HERMANS Ben1000308599423

    OSS Daniel1000326302224

    SANCHEZ Samuel1000228604925

    TEUNS Dylan1000752475626

    VAN GARDEREN Tejay1000450775327

    ORS ORICA-SCOTT

    Dir: Mc PARTLAND David

    AUS

    YATES Adam1000705905531

    EWAN Caleb1000780949032

    MEZGEC Luka1000556071033

    POWER Robert1000949213934

    HAIG Jack1000783424735

    PLAZA MOLINA Ruben1000145761036

    BEWLEY Sam1000440479037

    MOV MOVISTAR TEAM

    Dir: JAIMERENA Jose Luis

    ESP

    ANACONA Winner Andrew1000642956541

    SUTHERLAND Rory1005008704342

    QUINTANA ROYAS Dayer U1000937321443

    OLIVEIRA Nelson1000545764644

    DOWSETT Alex1000488150845

    IZAGUIRRE Gorka1000335790146

    ROJAS Jose Joaquin1000291099047

    SKY TEAM SKY

    Dir: RASH Gabriel

    GBR

    BOSWELL Ian1000611886251

    PUCCIO Salvatore1000558788752

    GOLAS Michal1000263040153

    VAN POPPEL Danny1000691496954

    POELS Wout1000482724755

    ROSA Diego1000589475256

    WISNIOWSKI ukasz1000682423557

    TFS TREK - SEGAFREDO